תפריט יצירת קשר
ביטוח רכב ללא עבר ביטוחי

ביטוח רכב ללא עבר ביטוחי

ביטוח רכב ללא עבר ביטוחי

נהג חדש או נהג שלא היה בבעולותו רכב או ביטוח וירצה לעשות ביטוח לרכב שלו, יגלה שחברת הביטוח שואלת אותו על עבר ביטוחי. לא תמיד אנשים מבינים מה המשמעות והאם יש להם עבר ביטוחי ולכן אנחנו פה כדי לעשות סדר.

מה זה עבר ביטוחי?

עבר ביטוחי זה היסטוריה רשומה של ביטוחי רכב שהיו לכם בעבר. העבר הביטוחי מאפשר לחברת ביטוח חדשה לדעת מי האדם העומד מולה, מה ההיסטוריה שלו אומרת עליו ועל פי זה (וכמובן על פי פרמטרים נוספים) לתת לו מחיר לפוליסת הביטוח. עבר ביטוח נקי - ללא תביעות או בעיות כלשהו, משמעותו שאפשר להקל ולתת מחיר טוב יותר. אם אין לך עבר ביטוחי, חברת הביטוח לא תרצה לזרוק כסף ולכן היא תתייחס לכך בחשדנות.

אם אין לי עבר ביטוחי?

ניתן כמובן לעשות ביטוח רכב ללא עבר ביטוחי. זה אפשרי מהסיבה הפשוטה שכל אדם שיחזיק רכב בשלב מסוים רושם פוליסת בטוח על שמו. העבר הביטוי מתייחס לאדם שפוליסת הביטוח רשומה על שמו ולכן על נהגים צעירים או אנשים שלא היה בבעלותם רכב להתמודד עם העובדה שאין להם עבר ביטוחי והמחיר יהיה עבורם יקר. עם זאת, במידה ויש להורים פליסת ביטוח רכב ואתם משתמשים ברכב שלהם באופן קבוע, רצוי לברר עם חברת הביטוח אם זה נחשב כחלק מהעבר הביטוחי ולעתים תתבקשו להוכיח זאת. רצוי לציין שאם פוליסת הביטוח של ההורים מכסה נהג צעיר או נהג חדש, ממילא מחיר הפוליסה שלהם תגדל, אך זה משהו שצריך לקחת בחשבון. 

אנשים רבים ירצו למצוא לעתים כל מיני טריקים על מנת לחסוך כסף בפוליסת הביטוח הראשונה שהם רוכשים, אך לפעמים שווה פשוט לגמור עם זה כי בשלב מסיום אין מנוס מכך. 

בהצלחה. 

לשיתוף פעולה עם האתר שלנו - צרו קשר