השכרת רכב-מה החברה מכסה?

כיום עם ענף התיירות המפותח ביותר שקיים בעולם השכרת רכב נראה כפיתרון אידאלי למטיילים בעיקר בארה"ב באירופה. עם זאת, כיום נמכרים הרבה חבילות של טוס וסע הידועות המשלבות טיסה והשכרת רכב ביחד ומתאימים לזוגות ולמשפחות מורחבות המטיילות בין אם זה בארץ או בחו"ל.
אחד הדברים החשובים שכדאי לדעת ולשים לב אליהם בעת השכרת רכב הוא סעיף הביטוח רכב, חשוב לדעת מה הוא כולל ועל מה שווה לשים תוספת של כסף, אז הנה כמה טיפים שיעזרו לכם עם ביטוח השכרת רכב:

חשוב שתעדו שחברות השכרת רכב מוכרות מספר סוגים של ביטוח שמרחיבים ומגינים עליכם מפני תוספת תשלום במקרה של תאונה או נזק לרכב או שאפילו פוטרים אתכם לגמרי במקרה של תאונה.
כיסוי LDW ו – CDW מהחברת השכרה בעיקרון מסירים את האחריות ממכם במקרה של תאונה, גניבה של הרכב או במקרה שמישהו השחיט את הרכב. ישנם כיוסיי LDW שכוללים בתוכם את הכיסוי CDW.

משהו שחשוב שתשימו לב, לרוב הכיסויי ביטוח הללו לא יחולו עליכם במקרה וגרמתם לתאונה על ידי נהיגה מופרזת או נהיגה בשיכרון כמו כן, במקרה שיש לכם את הכיסויים האלה מהביטוח רכב האישי שלכם סביר להניח שלא תצטרכו לקחת את הביטוח הזה ולשלם תוספת כסף.

ישנם כיסויים נוספים של ביטוח השכרת רכב בתוספת 9 עד 19 דולר ליום שאפשר לרכוש בנוסף ויכולים לתת לכם כיסוי נוסף של עד מיליון דולר במקרה של תאונת דרכעם, כיסוי על אמבולנס במקרה של פציעה וכיסוי על הוצאות רפואיות, חשוב שתשקלו טוב אם אתם צריכים את כל התוספות הללו שכן חלם מכוסים בביטוח נסיעות לחו"ל שלכם כבר.

ועכשיו השאלה הגדולה, לקנות או לא לקנות?
חשוב מאוד שתשימו לב אם אתם באמת צריכים את כל הכיסויים הללו, תמיד אפשר לבדוק אופציה נוספת של כיסוי בעזרת החברת אשראי שלכם ומה הביטוח רכב האישי שלכם כולל, כמו כן חשוב מאוד שתשימו לב גם שבדלפק השכרת רכב לא מחתימים אותכם על כיסויים נוספים שאתם לא ממש צריכים תוך כדי שתיקחו בחשבון כמה יעלה לכם בסוף המחיר של ההשכרת רכב עם כל תוספות הביטוח.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
Did you like this? Share it: