צ'מפיון מוטורס

רכבים מיובאים בחברת צ'מפיון מוטורס

יבואנית הרכב צ'מפיון מוטורס, היא אחת מיבואניות הרכב המובילות בישראל. בהיות אחת מהחברות העוסקות ביבוא רכב המובילות במדינה, זוכה צ'מפיון מוטורס לייצג את ארבעת יצרניות הרכב מהמובילות בעולם, פולקסווגן וסקודה, סיאט, ויצרנית רכבי היוקרה המובילים בעולם מגרמניה, אאודי. נסקור אפוא, את ארבעת יצרניות הרכב האלו, על דגמי הרכבים המוצעים למכירה בישראל מתוצרתן, ואת האפשרות להשיג דגמים מובילים של יצרניות רכב עולמיות אלו, באמצעות היבוא של חברת צ'מפיון מוטורס.

הדגמים המובילים מתוצרת יצרנית הרכב סקודה

כאמור, אחת מיצרניות הרכב אשר העניקו לחברת צ'מפיון מוטורס את הזיכיון לייבא ומכור את רכביה במדינת ישראל, היא יצרנית הרכב המובילה והאיכותית, אשר בשנים האחרונות עברה שדרוג איכות של ממש עם מכירתה לענקית הרכב הגרמנית פולקסווגן, סקודה. צ'מפיון מוטורס מאפשרת למעוניינים לרכוש רכבים מביתה של יצרנית איכות מובילה זו, לבחור מבין סדרת דגמים מרתקים נוחים ואיכותיים של רכבים, בה נכללים הדגמים הידועים:
סקודה יטי, רכב השטח רב העוצמה המאפשר חוויית שטח מרתקת במחירים שווים לכל נפש, סקודה סופרב, הרכב המשפחתי רב העוצמה המפיק 181 כוחות סוס ממנוע בן אלף ושמונה מאות סמ"ק, האוקטביה החדשה, הפופולארית מאוד בקרב האוכלוסיה הישראלית כרכב משפחתי אמין איכותי ומפנק, הפאביה והפאביה ספייס, הרכבים האולטימטיביים לצעירים, ולבסוף – סקודה רומסטר, המספקת פיתרון יעיל, איכותי ואפקטיבי למבקשים לרכוש רכב מסחרי איכותי לאורך שנים.

הדגמים בייבוא צ'מפיון מוטורס מתוצרת יצרנית הרכב סיאט

צ'מפיון מוטורס מייצגת, מייבאת ומשווקת בישראל את רכביה של יצרנית הרכב האיטלקית המובילה, סיאט. מעצבי הרכב הגאונים האיטלקיים אשר השיקו לעולם מכוניות על כמו פרארי ולמבורגיני, ידועים ביכולת ובכישרון עיצוב יוצאי דופן, והם אלו אשר העניקו לאורך השנים את החזון בעיצוב דגמיה של יצרנית רכב מובילה זו אשר את דגמיה מייבאת לישראל היבואנית צ'מפיון מוטורס.

הדגמים מביתה של יצרנית הרכב סיאט אותם ניתן להשיג בארץ במסגרת תוכנית הייבוא של צ'מפיון מוטורס, כוללים את סיאט איביזה ואיביזה SC, הדגמים המובילים בעשור האחרון לקהל היעד הצעיר והאנרגטי, סיאט לאון, רכב משפחתי אמין ואיכותי, אותו ניתן לרכוש גם בדגמי עיצוב ספורטיביים מרהיבים ביופיים, סיאט אלטה, רכב משפחתי רב עוצמה אותו ניתן להשיג בדגם מוגדל, ולבסוף, דגם המנהלים של סיאט, הלא הוא הרכב היפהפה – סיאט אקסאו, המתאפיין בעוצמת מנוע אדירה ובחוויית נהיגה סוחפת ויוצאת דופן.

הדגמים המיובאים על ידי צ'מפיון מוטורס מתוצרת אאודי

ענקית הרכב אאודי, המיוצגת בארץ על ידי חברת צ'מפיון מוטורס, היא ללא ספק אחת מיצרניות הרכב המובילות והאיכותיות בעולם, ככלל, רכבים המיוצרים בגרמניה, בהם מרצדס, BMW ועוד, ידועים כרכבים רבי עוצמה, איכותיים ובדרגות גימור אותן לא ניתן להשיג כמעט בשום מקום אחר בעולם. יצרנית הרכב אאודי, נמנית על קבוצת יצרניות רכב איכותית זו, ובארץ ניתן להשיג דגמים מובילים מביתה של יצרנית רכב זו המיובאים על ידי יבואנית הרכב המובילה, צ'מפיון מוטורס.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
Did you like this? Share it: