נוסעים לטיול? כמה טיפים על השכרת רכב בחו"ל

נוסעים לחו"ל? מצויין. סביר להניח שתרצו גם להשכיר רכב לא? השכרת רכב בחו"ל מומלץ לתכנן היטב מראש, כי זה חוסך הרבה כאב ראש, זמן והכי חשוב זה חוסך הרבה מאד כסף. איך עושים את זה? פשוט מאד, מבררים.

א.      חברות נסיעות עושות דיל משותף עם חברות השכרת מכוניות בחו"ל, ומאד קל לעשות דיל משותף עם שתיהן, שבדרך כלל בא בפורמט של חבילה אחת, ואף זולה יותר כמובן משתי העסקאות בנפרד

ב.       אפשר לטוס לגרמניה ולשכור רכב לא בעונה, במחיר די קרוב למחיר הטיסה עצמו, 500 דולר לאדם (הטיסה עולה 400). רק השכרת הרכב עולה 300 דולר. יחד – 700. אתם משלמים 500.

ג.        צריך לשים לב לפעמים זה לא יותר זול: אם אתם מוצאים טיסה זולה מאד לאירופה, באיזור ה-300 דולר (נדיר, אבל אפשרי) – שימו לב שחבילה עם רכב לא תעלה 800 דולר. זה גם קורה, לכן צריך לשים לב למחירים ולפרטים הקטנים.

ד.       הישראלים אוהבים השכרת רכב בחו"ל, בעיקר בקיץ. המיתון פוסח על ענף הנסיעות לחו"ל ויש ביקושים רבים.

ה.      היעד המעניין ביותר לטיסה + רכב הוא דווקא ארה"ב, שבגלל הגודל זה די מתחייב – אלא אם רוצים לבלות את הטיול בטיסות פנים יקרות. יש גם יעדים קטנים יותר שישראלים אוהבים להשכיר בהם מכוניות – כמו כל חופי המזרח התיכון (יוון, כרתים, תורכיה וכו') וכמובן באירופה, שהיא יקרה יחסית למקומות אחרים.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
Did you like this? Share it: