מדבקות לרכב

עולם העסקים כיום שם את המיתוג בראש סדר העדיפויות. זאת משום שמיתוג נכון יכול להנסיק את החברה, ולחלופין מיתוג לא נכון עלול לפגוע בה קשות. את המיתוג מבצעים באמצעות שלל אלמנטים בהם הפקות דפוס המתבצעות על גבי חומרים שונים ומשמשות כאמצעי פרסום ושיווק נפלאים.

בין הפקות הדפוס המוכרות לנו: מדבקות לרכב או למשאית החברה הנושאים את הלוגו ואת פרטי ההתקשרות עמה, עיטוף מבנים וחיפוי קירות באמצעים שונים לדקורציה כחלק מהקונספט העיצובי. וישנם גם הפקות דפוס קטנות יותר בדמות אביזרי שיווק, דגלים קטנים, מדבקות רצפה או לוגו ועוד.

הקשר בין מיתוג לרכב

אז כיצד נעזרים בכלי רכב בכדי למתג את העסק שלנו? ראשית יש לבחור בכלי רכב שעתיד לבצע נסיעות רבות במשך היום. מיתוג רכבים המיועדים לשהות שעות רבות בחניון מקורה, או לחילופין במקום יחיד- לא ישיגו את התוצאה. אתם רוצים שכמה שיותר קהל ייחשף לחברה שלכם, ועל כן יש להתפרש על פני שטחים נרחבים בארץ.

מיתוג רכבים כולל בתוכו לא רק את לוגו החברה כמדבקת רכב, אלא הוא עניין מורכב הרבה יותר. כידוע, לרכב יחיד יש 4 פאות הנראות לעין על ידי הקהל: 2 צדדים, אחורי הרכב וקידמת הרכב. מיתוג רכבים נכון ייעשה שימוש מושכל בכל אחד מצדדי הרכב, גם מבחינת חיתוך המדבקה בצורה נכונה, וגם בעזרת התייחסות לצופה.

שימוש במדבקות לרכב – לאיזה חברה זה מתאים

שימוש במדבקות לרכב כאמצעי פרסומי מתאים בעצם לכל חברה, קטנה או גדולה. מדבקות לרכב נחשבות להוצאה יחסית קטנה בתקציב הכולל של מיתוג ופרסום החברה ודווקא הן משמשות באופן יעיל ומשמעותי מאד.

מדבקות לרכב הנושאות את לוגו החברה מוכרות לנו היטב מרכבי החברות הגדולות אותם אנו רואים בכבישי ארצנו. הרי נוכל בקלות לזהות לאיזו חברה שייך הרכב רק על פי מדבקת הרכב הקטנה המודבקת בכנף האחורי שלו.

רכב חברה – פרסומת ישירה

רכב חברה המתנייד בשטח הופך עם הזמן למוכר מאד בסביבת העבודה שלו. הצבע הבולט, הלוגו הצבעוני והרכב עצמו מזכירים לקהל הלקוחות הפוטנציאלי כל העת את שימושו. מראית העין של רכבי חברה באופן עקבי יוצרת תחושת נפח משמעותי גם לחברות קטנות יחסית. הנפח הזה משמעותו חוזק. ככל שהחברה מוכרת וידועה יותר כך מתקבל הרושם כי היא מקצועית ואמינה יותר.

השימוש ברכבי החברה כאמצעי פרסומי לא רק שיוצר את כל האפקטים האלו אלא שהוא מאפשר ללקוחות רבים ליצור עמכם קשר באמצעות הפרטים המופיעים על גבי הרכב עצמו. זו הסיבה שיש למתג את הרכב נכון ולעצב מדבקות רכב המתאימות למוצר ולחברה באופן ייחודי.

את הפקת דפוס המדבקות לרכב ניתן לבצע כאמור בסטודיו לעיצוב גרפי ומומלץ להיכנס לתהליך בעזרת חברת מיתוג מוכרת ובעל ניסיון שתוכל לייצר עבורכם מדבקות לרכב חזקות עשויות חומרי גלם איכותיים כך שהמדבקות אינן מתבלות ואינן מתקלפות בקלות.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
מדבקות לרכב, 10.0 out of 10 based on 2 ratings
Did you like this? Share it: