השכרת רכב בתל אביב

השכרת רכב בתל אביב

גם בתל אביב – העיר ללא הפסקה, שבה ישנם שפע של בילויים, פעילויות, אטרקציות וגם פינות רגועות כמו פארק הירקון השוכן על גדות נהר הירקון וכמובן את חופי הים הכי מהנים בארץ, ניתן לשכור רכב של חברת השכרת הרכב הגדולה – שלמה סיקסט.

מלבד השכרת רכב בתל אביב, חברת שלמה סיקסט מעניקה עוד מספר שירותים וביניהם: ליסינג פרטי, ליסינג מימוני, ליסינג תפעולי, מכירת רכב וקניית רכב.

חברת שלמה סיקסט יודעת שהלקוח הוא הדבר הכי חשוב ולכן היא משתדלת לתת מענה מהיר, מקצועי ומהימן לבקשות ולדרישות של הלקוח. בנוסף לכך מפעילה חברת שלמה סיקסט שירותי דרך וגרירה שעומדים לרשות הלקוח 24 שעות ביממה שבעה ימים בשבוע.

הרכבים שמיועדים להשכרה בחברה, הינם רכבים בטיחותיים וחדשניים ההופכים את חוויית הנהיגה להנאה רצופה ונטולת דאגות.

באמצעות אתר האינטרנט של החברה, הלקוח יכול להתרשם ממגוון של רכבים ולהתאים את סוג הרכב בהתאם לתוכניות הנסיעה שלו. ההשכרה דרך אתר האינטרנט הידידותי של חברת שלמה סיקסט הינה תהליך פשוט וקל, כאשר אפשר להתבונן בתמונות הרכבים לצורך המחשה. בנוסף אפשר לקבל באתר מידע אודות מבצעי השכרה, גם לגביי השכרת רכב בתל אביב.

אם אתם מעוניינים להשכיר רכב באמצעות שיחה טלפונית, או לברר אודות השכרת הרכבים, אחד מנציגי השירות של חברת שלמה סיקסט ישמח לעמוד לרשותכם ולתת לכם מענה מקצועי, מהיר ואדיב.

בעיר תל אביב עומדים לרשותך סניפים להשכרת רכב ברח' הירקון 122, בשדה דב, מלון הילטון גן עצמאות תל אביב ובתחנת רכבת צפון.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
Did you like this? Share it: