השכרת רכב בגרמניה – כל מה שאתם צריכים לדעת

נוסעים לגרמניה? מצויין. בוודאי תרצו להשכיר רכב, על מנת שתוכלו להתנייד בנוחות. זה נכון הרכבות הגרמניות מדהימות, והן חוויה, אבל מי שבא לנסיעת עסקים בגרמניה לא ממש יתעניין בנסיעה מתישה בSBAHN. השכרת רכב בגרמניה כפופה למספר חוקים שכדאי לשים לב אליהם. אגב, את כל  עסקת השכרת רכב בגרמניה כדאי לעשות מראש – כאן מהארץ. אפשר לעשות זאת דרך חברת השכרה רגילה או בעסקה משולבת עם הטיסה, ובכל זאת שווה לכם לבחון זאת מראש, זה חוסך כסף וכאב ראש.

א.      גיל המינימום באיחוד האירופאי לנהיגה הוא 21 עם ותק של שנת נהיגה אחת (כלומר רצוי שתהיו בני 22 ומעלה כדי להשכיר רכב בברלין). אם אתם פחות מ-25, תשלמו על ההשכרה יותר, מן "מס סיכון" אקסטרה כזה.

ב.       כיאה לגרמניה, אם השכרת רכב ב-19:00, הרכב יחכה לכם (אם הזמנתם מראש מהארץ) במקומו כבר ב-16:00. אם אתם מגיעים לתחנת השכרה שלא בשדה תעופה, בררו את שעות הפעילות שלה; רק בשדה"ת השכרת רכב פועלת 24 שעות.

ג.        רוב המכוניות באירופה, ובגרמניה, הן גיר ידני ולא אוטומטי. קחו זאת בחשבון.

ד.       רוב המכוניות הקטנות לא מכילות מזגן; חשוב לכם? ודאו זאת מראש, כי אתם תתבשלו באירופה בקיץ. רוב הסיכויים שרכב עם מזגן יעלה יותר כסף.

ה.      מחירים: אוטו מסוג A, שהוא קטן ולא ממוזג, יעלה כ-200 יורו. רכב מסוג B שהוא גדול ומאובזר, אבל לא ממוזג באופן קבוע אלא תלוי בדגם, יעלה כ-400 יורו. רכב C שהם הדגמים היקרים יותר שיש לחברות השכרה להציע, יעלה 500 יורו והוא בדרך כלל מגיע ממוזג בהחלט, אבל צריך לוודא שיהיה מוכן עבורכם.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
השכרת רכב בגרמניה - כל מה שאתם צריכים לדעת, 1.0 out of 10 based on 1 rating
Did you like this? Share it: